IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Powiatu Chełmińskiego
14 czerwca 2026 r. na boisku sportowym w Kijewie Królewskim rozegrany został IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Powiatu Chełmińskiego. Wzięły w nim udział reprezentacje następujących gmin: Lisewo, Papowo Biskupie, Stolno, Unisław oraz Gmina Kijewo Królewskie, która, jako zwycięzca poprzedniej edycji, była gospodarzem rozgrywek. Puchar przechodni trafił w tym roku do Gminy Unisław.
Turniej był częścią jubileuszowej, X edycji imprezy sportowo-rekreacyjnej pn. „Piątka dla Szymona”, podczas której odbył się również bieg uliczny, marsz nordic walking, rozgrywki piłkarskie „Gramy dla Szymona” oraz piknik rodzinny.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację 12-letniego Szymona, mieszkańca tutejszej gminy.
Serdecznie dziękujemy za sportową rywalizację w duchu zasad fair play, zaangażowanie oraz aktywne wspieranie inicjatyw o charakterze charytatywnym.
Fot. "IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Powiatu Chełmińskiego" UGKK 2026, licencja: CC BY-NC 4.0.

