Logo Urzędu Gminy Kijewo Królewskie

Kolejna nowa droga w Brzozowie

Duma, radość i satysfakcja - tak można opisać atmosferę podczas otwarcia nowej betonowej drogi na ulicy Kolejowej w Brzozowie!  

To kolejna inwestycja drogowa Gminy Kijewo Królewskie, realizowana konsekwentnie z myślą o mieszkańcach i poprawie jakości życia na naszych terenach. Co ważne – drogi betonowe stały się naszą wizytówką!   Regularnie powstają kolejne odcinki, a wszystkie prace wykonuje Gminna Spółka Komunalna , której dziękujemy za solidność, zaangażowanie i profesjonalizm.   

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Wójt Gminy Arkadiusz Stefaniak, Radni Gminy Anna Kwiatkowska i Krzysztof Krakowiak, Sołtys Sołectwo Brzozowo Ilona Borowska oraz Prezes Gminnej Spółki Komunalnej Andrzej Szczepański.

W uroczystości uczestniczyli także: Zastępca Wójta, Skarbnik Gminy, Radni Gminy, pracownicy GSK oraz mieszkańcy Brzozowa, którzy z dumą oglądali efekt wspólnej pracy. Nowa, betonowa nawierzchnia, odwodnienie, oznakowanie i solidne wykonanie to gwarancja, że ta droga będzie służyć mieszkańcom przez długie lata!   

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tej inwestycji. To kolejny dowód, że razem budujemy nowoczesną i bezpieczną Gminę Kijewo Królewskie!  

Fot. „Kolejna nowa droga w Brzozowie” © UGKK 2025, licencja: CC BY-NC 4.0.

Galeria zdjęć

Wójt Gminy i Sołtys Brzozowa pobierają z tacy nożyczki do przecięcia wstęgi Przecięcie wstegi przez Wójta, Radnych z Brzozowa, Sołtysa Brzozowa i prezesa GSK Włodarze i Radni Gminy Kijewo Królewskie przed wstęgą Droga betonowa z autami na poboczu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności