Logo Urzędu Gminy Kijewo Królewskie

Witaj Wiosno!

Pierwszy Dzień Wiosny przyniósł do naszego Urzędu Gminy w Kijewie Królewskim mnóstwo radości i uśmiechu!

Przedszkolaki ze Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim odwiedziły Pana Wójta i pracowników urzędu, wprowadzając prawdziwie wiosenną atmosferę. W podziękowaniu za tę pełną energii wizytę dzieci otrzymały słodkości oraz odblaski, które zadbają o ich bezpieczeństwo w drodze do przedszkola i domu. Nie zabrakło również pięknych, kolorowych kwiatów, które maluchy wręczyły pracownikom urzędu.

To był wyjątkowy dzień pełen ciepła i radości! Dziękujemy za odwiedziny i wspólnie przywitany pierwszy dzień wiosny!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności